HAKKIMIZDA

Uzun yıllardır ofis mobilyaları üretiminde faaliyet gösteren firmamız, 2014 yılında BİOFİS markası ile tescillenip ofis mobilyaları, ofis koltukları ve kanepeleri üretimine devam etmiştir. BİOFİS, uzman kadrosu, kalite anlayışı, yenilikçi yapısı ve müşteri odaklı çalışmalarıyla çok kısa zamanda sektörde öncü firmalar arasında yerini almıştır. BİOFİS, geniş ürün yelpazesi, ofis mobilyaları sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübesi ve estetik, ergonomik tasarımlarıyla kaliteyi, yaygın satış ve servis ağı ile zamanında siz değerli müşterilerimize sunmayı hedefler.

MİSYONUMUZ

BİOFİS Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak , kendini sürekli geliştiren ve yenileyen , müşterilerinin yaşam tarzlarını farklılaştıran , müşteri memnuniyetini ön planda tutan , daha yaşanılır mekanlar için kaliteyi esas alarak , insan ve çevre dostu ürünle üreten , rakiplerinin örnek aldığı geleceğin ofislerine şekil veren bir dünya şirketi olmaktır.

VİZYONUMUZ

BİOFİS Sunmuş olduğu hizmetlerin başarısıyla asla yetinmeyen , değişen ihtiyaçları farkında olarak , esnek yapısı gelişen teknolojisiyle , bilgi-çözüm üreten , müşterilerinin yaşamlarına değer katan ve onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayan bir dünya markası olmaktır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

  • BİOFİS Doğal kaynakların korunması için hammadde ve enerji israfının önlenmesini, atıkların en düşük seviyeye indirilmesini ve geri dönüşümün desteklenmesini esas alırız.
  • Çevre ile ilgili tüm yerel ve ulusal kanun ve yönetmeliklere uyarız.
  • Ürün ve proseslerle ilgili projeler hazırlarken, çevresel etkileri dikkate alarak kirliliği kaynağında önlemeye çalışırız.
  • Çevre konusunda başarıya ulaşmak için tüm çalışanlarımız bilinçlendirilir ve bireysel sorumluluk kazandırmak için eğitime tabi tutarız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

BİOFİS in hedefi ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi standardının gereklerini yerine getiren, diğer yönetim fonksiyonları ile birlikte planlanarak geliştirilen, müşteri ihtiyaçlarına cevap veren, etkili ve yeterli bir kalite sistemini kurmak, sürdürmek ve sürekli geliştirmektir. Proseslerimizin her evresinde ölçülebilir geliştirmeler sağlamak, yenilikçi ve rekabetçi bir çizgide olmak, sistemleri sürekli iyileştirmek, ürünlerimizde ve insan kaynaklarımızda gelişimin sürekliliğini sağlamak, sürekli iyileştirmeyi bir yaşam biçimi olarak benimsemek, ilerleyen teknolojiyle hareket etmektir.

© 2022 BiOfis. Tüm Hakları Saklıdır.